Kvalitní zboží

FOX-CARSSnažíme se Vám nabídnout nejen kvalitní, ale i pro Vás cenově dostupné výrobky. V tomto článku jsou uvedeny některé z mnoha výrobních automobilových společností, jejichž výrobky jsou součástí naší e-shopové nabídky.

Pokud i přes naší neustále se rozšiřující nabídku nenaleznete Vámi požadovaný produkt (např. pro její nižší kvalitu) v e-shopu, naši odborní pracovníci Vám rádi výrobek dohledají a nabídnou za rozumnou cenu.

Nabízíme i možnou konzultaci s našimi kolegy nad výhodností nákupu „levnější varianty“ (kvalita, životnost výrobku apod. ).

Rádi bychom Vám dokázali, že naším zájmem je nejen výrobky „prodat“, ale i Vaše spokojenost s nimi a s našimi službami.

MEYLE

MEYLEMeyle vyrábí náhradní díly podvozku, filtry, ložiska, uložení tlumičů, vodní pumpy, brzdové komponenty, autoelektro součástky nejen pro automobily německé produkce, ale i pro SEAT, SAAB, VOLVO a nákladní automobily MAN, MB, IVECO, SCANIA, RVI, VOLVO. Náhradní díly Meyle jsou dnes již velmi oblíbené díky své osvědčené kvalitě a prokázaly svoji spolehlivost stejně jako TRW, LEMFORDER, FEBI apod. . Společnost navíc produkuje náhradní díly v řadě „HEAVY DUTY“, kdy tyto díly jsou proti běžným, nebo originálním výrobkům zesílené a mají delší životnost. Mohutnější silentbloky, mohutnější hlavy u kulových čepů, ale i naprosto odlišná konstrukce dílu… např. spodní čepy u BMW E36, ramena u E46, ramena VW, AUDI a další . Výroba se soustředí přitom na zesílení konstrukce dílů pověstných svojí malou životností a to samozřejmě především u frekventovanějších modelů automobilů. Meyle HEAVY DUTY náhradní díly najdete v našem katalogu pod označení „HD“

FAG

FAGSpolečnost FAG, patřící od roku 2001 do skupiny Schaeffler, se dnes řadí mezi nejvýznamnější světové výrobce ložisek . FAG dodává své produkty prakticky do všech výrobních odvětví, včetně leteckého a automobilového průmyslu. K zákazníkům FAG se řadí nejen všichni významní výrobci osobních a užitkových automobilů, ale i výrobci náprav a jejich dodavatelé například Mercedes-Benz, VW Group, Ford, Opel, Volvo.

FEBI

FEBIpřed téměř 160 lety založila rodina Bilstein a Sickermann společnost, která je v oblasti automobilových náhradních dílů leaderem na světovém trhu. V současnosti má FEBI Bilstein zastoupení v 69 státech a její výrobky znají lidé ve více jak 130 zemích po celém světě. V centrálním skladu je stále naskladněno více než 100 miliónů kusů náhradních dílů. Velký důraz je kladen na dodržování vysoké kvality všech výrobků, kterou zabezpečují již od roku 1994 certifikáty dle norem ISO řady 9000. K základním hodnotám společnosti v neposlední řadě patří i zachování a ochrana životního prostředí.

ATE

ATEATE je obchodní značkou společnosti Continental Teves – jednoho z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro automobilový průmysl na světě. Divize ATE je odpovědná především za vývoj a výrobu brzdových systémů a dílů brzd. Všechny produkty garantují vysokou kvalitu a bezpečnost. ATE stanovuje vlastní standardy v technologii výroby i ve službách a překračuje tak zákonem určená minima.

BOSCH

BOSCHBOSCH je největším dodavatelem do automobilové prvovýroby na světě.Je zastoupena ve více než 50 zemích světa, zaměstnává přibližně 250 000 pracovníků.

DEPO

DEPOSpolečnost byla založena v roce 1977 v Taiwanu. Dnes své výrobky dodává do více než 100 zemí světa. DEPO vlastní několik továren, zaměstnává na 800 pracovníků. Pětkrát za sebou byla značka DEPO zařazena mezi 20 nejlepších značek na Taiwanu. Společnost splňuje certifikaci podle ISO . 9001 a ISO 14001.Pro výrobky určené do zemí EU je samozřejmostí platná homologace.

FILTRON

FILTRONFILTRON je přední výrobce filtrů. Je zahrnován mezi nejvýznamnější dodavatele nejen pro Aftermarket, ale také do prvovýroby.

GATES

GATESSpolečnost GATES byla založena v roce 1911 v USA. Kvalita řemenů GATES je výsledkem dlouholeté tradice s moderními technologickými postupy. GATES je dodavatelem takřka všech automobilových výrobců světa. Všechny výrobky GATES jsou proslulé svou dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

MONROE

MONROEMonroe v Evropě zaměstnává 1400 pracovníků. Jejich montážní linky denně opouští cca 45 000 tlumičů. Zárukou kvality těchto tlumičů Monroe je bezesporu jejich celosvětové vedoucí postavení v dodávkách do prvovýroby pro automobilky Volkswagen Group,Volvo a další.

INA

INAINA patří mezi přední dodavatele rozvodových sad a dílů do prvovýroby automobilů. Mezi její zákazníky se mohou řadit například Audi, Volkswagen Group, Ford, Nissan a Renault.

SKF

SKFKvalita výrobků se značkou SKF je potvrzena širokým zastoupením v dodávkách do prvovýroby automobilek. SKF ručí za vysokou kvalitu a výkon každého výrobku ze svého sortimentu. Dodává takovým výrobcům vozidel jako jsou např. Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Škoda, Volvo, VW a další.

NIPPARTS

NIPPARTSKvalitní dodavatel originálních dílů s orientací na japonské a korejské vozy. Výhodou sortimentu Nipparts je výborná dostupnost zboží spolu s ověřenou kvalitou.

VALEO

VALEOValeo v současné době zaměstnává okolo 70 000 lidí. Mezi jeho nejvýznamnější produkty patří osvětlení, chladiče, stěrače, zámky dveří, spojky, díly klimatizace, startéry, alternátory, cívky, EGR-ventily.

LUK

LUKZnačka LuK zaměstnává v současnosti více než 6000 pracovníků. Se svojí produkcí ve výrobních závodech v Německu se řadí mezi špičku firem vyrábějících spojkové systémy. Důkazem kvality je i množství patentů a dodávek do prvovýroby renomovaných značek jako jsou VW Group, Ford, Mercedes, Opel a další.

TYC

TYCTyc byla založena v roce 1986 na Taiwanu. Výrobce osvětlení a zrcátek osobních, dodávkových a nákladních automobilů s celosvětovou působností. Společnost je držitelem certifikátů QS9000 a ISO 9001. Vlastní výrobní závody na Taiwanu, v Číně, Singapuru, a v USA. TYC je předním dodavatelem jak do prvovýroby, tak i na trh s náhradními díly.

TRW

TRWTRW Automotive je jedním z předních světových dodavatelů autopříslušenství. Mezi dodavateli technologií aktivní a pasivní bezpečnosti pro výrobce vozidel po celém světě představuje absolutní špičku.

VIKTOR REINZ

VIKTOR REINZSpolečnost Victor Reinz patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům těsnění.

ZIMMERMANN

ZIMMERMANN je kvalitní německý výrobce brzdových komponentů jako jsou brzdové destičky a brzdové kotouče s povrchovou úpravou proti rzi. Specialitou tohoto výrobce jsou sportovní vrtané kotouče, které se montují jak do závodních, tak i běžných automobilů.

RTS

RTS je evropský výrobce náhradních dílů a to především čepů řízení, ramen, dílů stabilizátorů.

sortiment_foxcars_small

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je Mr.Leader. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.