MEYLE-HD – Vydrží prostě déle!

videoNáhradní díly označené MEYLE-HD jsou konstrukčně přepracované tak, aby vydržely mnohem větší zátěž než originální výrobky. Řada HD (od slova Heavy Duty – vysoká odolnost) zahrnuje více než 560 položek navržených pro použití v tisíci různých modelů vozů. Příznakem „HD“ v čísle dílu můžete velice snadno identifikovat tyto díly v katalozích. Na těchto dílech je také výrazně vyznačené logo „HD“ a na jejich obalech je jakostní pečeť „HD-Quality“.

Pro vývoj HD dílů zkoumají inženýři v hlavním sídle v Hamburku náchylné díly na jejich slabá místa.

Spolu s význačnými výzkumnými institucemi a partnery v oblasti technologií jsou pak vyvíjena řešení, která podstatně prodlužují životnost těchto dílů. Celkový systém vozidla nebo jeho částí není nikdy ovlivněn tímto řešením, komfort a funkcionalita jsou vždy plně zachovány – žádné kompromisy – pro zákazníky s nejvyššími požadavky! Ať už si zvolíte kterýkoli díl MEYLE, můžete si být jisti, že ve společnosti Wulf Gaertner Autoparts AG je kvalita vždy na prvním místě..

Náš cíl je jednoznačný: MEYLE HD díly musí být lepší než originální náhradní díly.

Od roku 2002 je prvořadým cílem firmy Wulf Gaertner Autoparts AG, vylepšování náhradních dílů podléhajícím opotřebení. Inženýři pracující v ústředí v Hamburku analyzují náhradní díly a vyvíjejí cíleně řešení, vyznačující se dlouhodobou životností a odpovídající nejvyšším požadavkům na kvalitu. Pod prémiovou značkou MEYLE-HD nabízí tato společnost optimalizované náhradní díly z vlastní produkce s vysokým standardem spolehlivosti a dlouhodobé životnosti. Veškeré díly MEYLE HD jsou podrobeny mnohonásobným jakostním kontrolám a jsou dostupné ve 120 zemích světa. Zákazníci se mohou spolehnout na vysoce sofistikovanou a spolehlivou logistiku, rychlý a kompetentní zákaznický servis.

Více o výrobci po odkliknutí zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a jeho autorem je Mr.Leader. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.