Akční nabídka sudového oleje 10W40 60L

MEYLE_clankyNechte svůj motor hýčkat luxusním křišťálově čistým olejem značky Meyle.
Obj.č M240002
Výrobce Meyle Germany
AKČNÍ CENA: 2.850 Kč bez DPH

API SJ/CF ACEA A3/B3 502.00 505.00 Celoroční vícerozsahový olej určený pro všechny vznětové a zážehové motory. Disponuje výbornou střihovou stabilitou díky syntetické bázi základového oleje. Obsahuje přísady ke zlepšení antikorozních, antioxidačních, detergenčních a dispergačních vlastností oleje, z nichž vyplývá vysoký viskozitní index a nízký bod tuhnutí.

Vlastnosti:
Splňuje výkonové a viskozitní požadavky výrobců spalovacích motorů. Je vhodný i pro motory vybavené katalyzátorem výfukových plynů.
Nabízí celoroční použití včetně použití v motorech vybavených turbodmychadly.
Zajišťuje účinnou ochranu motoru proti opotřebení a před korozí.
Je použitelný pro maximální délky výměnných intervalů, samozřejmě při dodržení předepsaných informací z manuálu k vozidlu.
Oblast použití Meyle OIL SAE 10W40, API SJ-CF, ACEA A3/B3 502.00 505.00 je určený pro všechny moderní naftové i zážehové motory, pro vysoké tepelnézatížení.
Nachází uplatnění přeplňovaných vznětových motorech. Je vhodný také pro mazání moderních zážehových a vznětových motorů osobních a lehkých užitkových nákladních vozidel.

Více o výrobci po odkliknutí zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Novinky a jeho autorem je Petr Jedlička. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.