Akční nabídka špičkového sudového oleje

MEYLE_clankyNeplaťte za kvalitu víc než musíte!
Meyle Germany 5W40 – M240003
AKČNÍ CENA: 3770 Kč bez DPH

API SJ/CF ACEA A3 C3/B3,B4 502.00 505.00 505.01 Celoroční vícerozsahový olej určený pro všechny vznětové a zážehové motory. Disponuje výbornou střihovou stabilitou díky syntetické bázi základového oleje. Obsahuje přísady ke zlepšení antikorozních, antioxidačních, detergenčních a dispergačních vlastností oleje, z nichž vyplývá vysoký viskozitní index a nízký bod tuhnutí.

Vlastnosti
Splňuje výkonové a viskozitní požadavky výrobců spalovacích motorů.
Je vhodný i pro motory vybavené katalyzátorem výfukových

plynů.
Nabízí celoroční použití včetně použití v motorech vybavených turbodmychadly.

Zajišťuje účinnou ochranu motoru proti opotřebení a před korozí. Je použitelný pro maximální délky výměnných intervalů, samozřejmě při dodržení předepsaných informací z manuálu k vozidlu. Oblast použití Meyle OIL SAE 5w40, API SJ-CF, ACEA A3 C3/B3,B4 502.00 505.00 je určený pro všechny moderní naftové i zážehové motory, pro vysoké tepelné zatížení. Nachází uplatnění v přeplňovaných vznětových motorech. Je vhodný také pro mazání moderních zážehových a vznětových motorů osobních a lehkých užitkových nákladních vozidel.

Více o výrobci po odkliknutí zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Novinky a jeho autorem je Petr Jedlička. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.