Akční nabídka sudového oleje 10W40 60L

MEYLE_clankyNechte svůj motor hýčkat luxusním křišťálově čistým olejem značky Meyle.
Obj. č.: M240002
Výrobce Meyle Germany
AKČNÍ CENA: 3.570 Kč bez DPH – pouze 59,5 kč litr!

Firma Meyle je nově dvorním dodavatelem závodního týmu Mercedes Truck! Staňte se partnery vítězů!

Specifikace:
API SJ/CF ACEA A3/B3 502.00 505.00 Celoroční více rozsahový olej určený pro všechny vznětové a zážehové motory. Disponuje výbornou střihovou stabilitou díky syntetické bázi základového oleje. Obsahuje přísady ke zlepšení antikorozních, antioxidačních, detergenčních a dispergačních vlastností oleje, z nichž vyplývá vysoký viskozitní index a nízký bod tuhnutí.

Vlastnosti:
Splňuje výkonové a viskozitní požadavky výrobců spalovacích motorů. Je vhodný i pro motory vybavené katalyzátorem výfukových plynů.Nabízí celoroční použití včetně použití v motorech vybavených turbodmychadly.Zajišťuje účinnou ochranu motoru proti opotřebení a před korozí.Je použitelný pro maximální délky výměnných intervalů, samozřejmě při dodržení předepsaných informací z manuálu k vozidlu. Oblast použití Meyle OIL SAE 10W40, API SJ-CF, ACEA A3/B3 502.00 505.00 je určený pro všechny moderní naftové i zážehové motory, pro vysoké tepelnézatížení. Nachází uplatnění v přeplňovaných vznětových motorech. Je vhodný také pro mazání moderních zážehových a vznětových motorů osobních a lehkých užitkových nákladních vozidel.

Akce platí do 10.2.2015

Více o výrobci po odkliknutí zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Novinky a jeho autorem je Mr.Leader. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.