Novinky v sortimentu Xeramic

xeramicObj. č.: XR20316
PM XERAMIC ONE SHOT CAR REFRESHER je vysoce kvalitní a snadno použitelný sprej založený na dobře vyvážené vonné směsi, která provoňuje vnitřní prostor vozidla s dlouhou trvanlivostí. Unikátní složení nahradí nepříjemné pachy čerstvou jemnou vůní, desinfikuje výparník klimatizace.
MOC: 195,- Kč bez DPH
Akční cena: 59,- Kč bez DPH

Obj. č. XR20314
PM XERAMIC DPF CLEANER SPRAY je nehořlavý čisticí prostředek pro odstranění uhlíkových usazenin a popela ze všech typů filtrů pevných částic. Tento High-Tech produkt se odpaří, aniž by zanechal jakékoliv zbytky a navíc není nutná demontáž filtru pevných částic. Tento produkt se používá při snížení výkonu motoru a poruchách způsobenými znečištěným filtrem pevných částic. Vyčištěním filtru pevných částic tímto produktem se opět zajistí plná průchodnost filtru pevných částic.
MOC: 508,- Kč bez DPH
Akční cena: 209,- Kč bez DPH

Obj. č. XR20105
XERAMIC Premium Oil Treatment (Doktor Silnika) je High-Tech produkt, který zlepšuje vlastnosti oleje tak, aby motor běžel jako nový. Zamezuje spotřebě oleje, zvyšuje kompresi motoru, zvyšuje tlak oleje v motoru a tím zvyšuje ochranu motoru proti opotřebení. Chrání dlouhodobě Váš motor a zamezuje modrému kouři z výfuku. Je vhodný pro všechny benzínové a dieselové motory vč. motorů na LPG, CNG. Balení stačí na náplň oleje 6 L. Přípravek se přidává do oleje, který má provozní teplotu.
MOC: 285,- Kč bez DPH
Akční cena: 105,- Kč bez DPH

Trvání akce: od 27. 7. do 17. 8. 2015

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Novinky a jeho autorem je Petr Jedlička. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.