O NÁS

Naše společnost Fox-cars je mladou firmou, která byla založena začátkem roku 2014. Pracovníci společnosti se na trhu s náhradními díly (originální i alternativní) a servisem pohybují více jak 25 let. Specializujeme se na kvalitní díly s dlouhou životností všech typů vozidel. Některé z našich hlavních značek autodílů a autodoplňků naleznete po odkliknutí zde.

Nabízíme Vám samozřejmě i rozvoz zboží minimálně 1x denně po celé Praze.

Zaměstnanci společnosti Vám jsou k dispozici celou pracovní dobu na telefonu, emailu i chatu pro případné dohledání dílů i ceny. Díly jež nebudou skladem, či v katalogu Vám dohledají a informují Vás o jejich ceně i dodací lhůtě v nejkratším možném termínu (zboží je u nás k dispozici převážně do 24 hodin). Totéž platí i v případě, když zákaznik požaduje zboží od konkrétního výrobce, kterého nenajdete uvedeného v našem e-shopu. Ceny u novinek a akcí na hlavní stránce a starších příspěvcích platí týden pokud není uvedeno jinak.

Naším cílem je uspokojit zákazníka kvalitou a cenovou dostupností dílů nejen pro autoservisy, ale i pro celou veřejnost.